Пацієнт

Світу загрожує нова небезпечна хвороба Х – що відомо

Shutterstock

Є думка, що вона здатна викликати у 20 разів більше смертей, ніж Covid-19

У Давосі (Швейцарія) запланована зустріч глав ВООЗ на Всесвітньому економічному форумі, де вони обговорять ймовірність нової пандемії, пов'язаної з хворобою Х. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на пресслужбу ВЕФ.

Представники форуму стверджували, що людству загрожує нове захворювання, на тлі якого пандемія коронавірусу здасться "квіточками". Вона отримала таку дивну назву, тому що її наразі не дослідили, але вже дійшли висновку про її смертельну небезпечність.

Про появу Х повідомлялося у 2018 році. Тоді ВООЗ включила це захворювання в список хвороб, які треба вивчати задля уникнення нової пандемії. Наразі в організації вважають, що ця хвороба здатна викликати у 20 разів більше смертей, ніж Covid-19.

Ситуацію з новим патогеном мають обговорити 17 січня. Учасниками діалогу стануть глави ВООЗ, член виконавчого комітету ВЕФ в Женеві Шьям Бішен, заступник голови Apollo Hospitals Enterprise Пріта Редді, глава МОЗ Бразилії Нісія Тріндаде Ліма і голова ради директорів AstraZeneca Мішель Демаре.

Раніше "Дивогляд" повідомляв, чи варто повертатися до маскового режиму.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ