Метеорит

У небі Японії вибухнув метеор – відео

Shutterstock

Космічне тіло з'явилося у світанковому небі

У японському регіоні Канто місцеві жителі побачили в небі яскравий вибух метеора. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на NHK.

За словами фахівця з астрономії з міського музею Хірацука в префектурі Канагава, Фуджі Даїчі, камери в Хірацука та сусідній префектурі Сідзуока зафіксували зранку появу вогняної кулі в небі.

Космічне тіло з'явилося на світанковому небі та летіло кілька секунд, після чого зникло. За словами очевидців, які були здебільшого з Канто, вони чули вибух і ударну хвилю.

Дослідники вирахували "маршрут" метеора та встановили, що він рухався зі швидкістю 42,4 км/с і кутом входу 23,3 градуса. Космічне тіло пролетіло від узбережжя затоки Сагамі до префектури Нагано.

На зображенні Google Earth можна розгледіти жовту лінію – це траєкторія метеора, а біла є його проєкцією на землю. За словами Даїчі, йдеться про вогняну кулю розсіяних метеорів.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що NASA відправило прапор України на Місяць.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ