Тріщина

В Ісландії чоловік впав у тріщину в землі та зник безвісти – фото

Скріншот із YouTube

"Ми будемо шукати його, поки не знайдемо"

В Ісландії триває пошуково-рятувальна операція, члени якої шукають чоловіка, що провалився в тріщину в землі. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Futurism.

Тріщини виникла через нещодавню вулканічну активність на ісландському півострові Рейк'янесскагі. Чоловік працював над ущільненням ґрунту в ущелині в прибережному рибальському містечку Гріндавік, яке знаходиться неподалік від місця недавнього виверження.

10 січня, у середу, він впав у тріщину. Після чого понад 200 осіб почали пошуково-рятувальну операцію, яка тривала протягом усієї ночі, але зниклого чоловіка так і не знайшли.

Тріщина
Тріщина
Фото: Скріншот із YouTube

"Ми будемо шукати його, поки не знайдемо", – сказав Ульфар Лювікссон, начальник поліції регіону.

Рятувальники по черзі повільно спускалися у тріщину в спеціальному кошику.

Наразі невідомо, наскільки діра глибока. Згідно з деякими оцінками, глибина може перевищувати 30 метрів.

Слід зазначити, що все містечко Гріндавік евакуювали на початку листопада після утворення у землі величезних тріщин, з яких виривалися небезпечні клуби пари. Утворені під час вулканічного виверження потоки лави, на щастя, поширилися на територію безлюдного району півострова.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що в Альпах лижник провалився у гігантську ущелину, але вижив.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ