Паб

Жінка через неуважність заплатила $2400 у барі – що вона замовила

Eric Tompkins / Unsplash

Вона розраховувала витратити на напій у 100 разів менше, але все пішло не за планом

У Великій Британії жінка у компанії свого чоловіка вирішила відпочити у барі, де випадково замовила коктейль за $2400. Про це повідомляє "Дивогляд".

Лінсі Беннетт мешкає у Белфасті (Ірландія), але на новорічні свята вирушила зі своїм чоловіком до Лондона на відпочинок. Там вони відвідали бар при готелі.

Жінка розраховувала витратити на напій з меню 18,90 фунтів ($24), але натомість отримала рахунок на 2000 фунтів стерлінгів ($2500). Як це сталося?

Виявилося, що ірландка неправильно ознайомилася з меню, де були зазначені цифри з пробілом, але без коми – 1, 8, 9, 0. Однак вона не помітила наявність дорогих інгредієнтів у коктейлі, зокрема шампанського Cristal та 30-річного коньяку у сусальному золоті.

Беннет була змушена оплатити замовлення, але навіть не насолодилася коктейлем, бо їй не сподобався його смак. Після цього адміністрація бару вирішила звільнити бармена.

@lynsey_36

Раніше "Дивогляд" розповідав, як у Франції туристи розпрощалися з €500 через помилку.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ