Ваги Феміди

Король Артур вже не той: на Волині судитимуть чоловіка, який намагався дістати меч з каменя (фото)

Shutterstock

"Маючи багато енергії, хлопці зі всієї сили хотіли дістати меч, однак це виявилось їм не під силу"

На Волині судитимуть чоловіка, який намагався дістати меч з каменя і зламав табличку на пам'ятному монументі. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Володимирський районний відділ поліції.

Поліцейські відреагували на відео у соцмережах з невідомим хлопцем, який нищив табличку на пам'ятному монументі біля парку "Слов'янський" у місті Володимир. Ця подія відбулася у ніч з 29 на 30 грудня.

"Компанія молодиків проходила повз парку і в поле зору їм впав монумент з мечем. Маючи багато енергії, хлопці зі всієї сили хотіли дістати меч, однак це виявилось їм не під силу, тоді один з них зірвав табличку з надписом", – розповіли у поліції.

Монумент
Монумент
Фото: Володимирський районний відділ поліції / Facebook

Згодом особу правопорушника встановили – ним виявився 20-річний місцевий мешканець. Його вже опитала поліція та склала протокол про адміністративне правопорушення, яке передбачене статтею 173 Кодексу України про адміністративні правопорушення (дрібне хуліганство). Матеріали справи скерують до суду, який їх розгляне та притягне винного до відповідальності.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що на Волині судили "масона", який виманив у політика $135 тисяч і обіцяв йому посаду прем'єра.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ