Був одержимий дивною ідеєю: чоловік загинув у гігантській ямі, яку він викопав у себе вдома – фото

Мешканець Бразилії загинув внаслідок падіння в яму глибиною 40 метрів, яку він вирішив викопати у себе на кухні

Сусіди розповіли, що 71-річного чоловіка захопила ідея, що під його власністю сховане золото. Жоао більше року витратив на спробу розкопати цей скарб. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Lad Bible.

Він залучав інших людей, які допомагали йому в цьому розкопуванні. Чоловік платив їм за допомогу у викладанні тунелю через кухню його будинку в штаті Мінас-Жерайс, Бразилія.

За словами одного з сусідів, Арнальдо да Сілва, чоловік провів понад рік, розкопуючи яму та оплачуючи багатьом людям виконану роботу. Спочатку він платив 70 бразильських реалів (14 доларів) на день, коли яма була ще не такою глибокою, але з часом витрати зростали.

Зрештою, кожен, хто долучився до ями та допомагав в розкопках, отримав близько 500 бразильських реалів (102 долари). Було чутки, що він розмірковував про використання динаміту для видалення великого каменю, на який він наткнувся під час розкопок.

Сілва стверджував, що Жоао сказав, що уві сні він побачив "духа", який повідомив, що під каменем, розташованим під підлогою його кухні, є багато скарбів. Він намагався попередити свого сусіда про небезпеку його затії, але той ігнорував застереження.

На жаль, 5 січня Жоао впав у 40-метрову яму, що еквівалентно висоті 12-поверхового будинку. Пожежники, сповіщені про подію близько 13:30, оперативно прибули на місце події, але вони не змогли врятувати дивака.

Журналісти пишуть, що загиблий міг послизнутися на дерев'яній платформі біля вершини шахти, намагаючись покинути її після того, як витяг воду і бруд. Жоао працював разом зі своїм другом Антоніо Вілсоном Костою, але свідку трагедії не вдалося допомогти 71-річному.

Рятувальники витягли тіло з шахти діаметром близько 90 см і виявили травми голови, переломи ніг та переломи інших кісток.

"Після сну літній чоловік розпочав рити яму діаметром близько 90 сантиметрів та глибиною не менше 40 метрів. Немає відомостей про те, скільки часу зайняв весь процес або як було організовано складні розкопки", – заявили згодом у пожежній охороні.

Раніше "Дивогляд" розповідав, як чоловік придбав для сина подарунок, який спалив його будинок.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Читайте більше