Подарунок

Чоловік придбав для сина подарунок, який спалив його будинок – фото

Shutterstock

"Травма від цього не залишає тебе"

Мешканець Великої Британії придбав своєму сину різдвяний подарунок, який спалив їхній сімейний будинок. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Lad Bible.

60-річний Ендрю Бітон з Ланкастера купив для свого 12-річного сина Енді в Інтернеті електровелосипед на Різдво. Однак посеред ночі акумулятор усередині транспорту "вибухнув, як феєрверк", і за лічені хвилини почалася пожежа.

На щастя, родина встигла вибратися з будинку, але внаслідок цього втратила дім на 6 місяців і була змушена мешкати у родички. Тепер британці планують витратити 60 тисяч фунтів стерлінгів, щоб відновити свій будинок.

Ендрю Бітон
Ендрю Бітон
Фото: itv.com

"Мої діти досі страждають від пожежі. Травма від цього не залишає тебе, коли ти стикаєшся з полум'ям посеред ночі, як це сталося з нами. Я хочу застерегти інших людей, які купують онлайн різдвяні подарунки, бути обережними. Я думав, що те, що я купую, буде безпечним, але це була бомба сповільненої дії. По можливості дотримуйтесь авторитетних роздрібних продавців", – сказав Ендрю.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що п'яний Санта-Клаус під час розвезення подарунків врізався в будинок.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ