текіла

Бармен подав клієнтам замість солі до текіли засіб для очищення каналізації – подробиці

Shutterstock

Небезпечну речовину не помітили у темному приміщенні

У нічному клубі Лондона стався неприємний інцидент, коли клієнтам подали засоби для очищення каналізації замість солі для шотів з текілою. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Lad Bible.

7 грудня 2021 року група людей відвідала нічний клуб у Лондоні та замовила чотири порції текіли. Бармен помітив, що солі для шотів немає, і вирішив взяти її з темного приміщення за стійкою, використовуючи пластиковий стаканчик для зачерпування солі з контейнера на полиці.

За інформацією міської ради Вестмінстера, четверо людей лизнули сіль і випили текілу, після чого одразу почували себе погано. Бармен також відчув дивний смак, коли спробував "сіль". Речовина призвела до опіків його рота і язика.

Потерпілим дали води та доправили до лікарні. Під час розслідування поліції в барі виявили контейнер з етикеткою каустичної соди.

Усі четверо постраждалих, які потрапили до лікарні, були жінками, а чоловік відмовився від госпіталізації.

Слідчі визначили, що рівень pH речовини, яку проковтнули потерпілі, становить 13 за шкалою, що свідчить про її високий лужний характер та абсолютну непридатність для споживання людиною.

В результаті інциденту нічний клуб було тимчасово закрито, але його не вважають підозрілим. Tiger Tiger визнав свою провину в усіх чотирьох обвинуваченнях, що призвело до накладення штрафу у розмірі 120 000 фунтів стерлінгів.

Раніше "Дивогляд" розповідав, як нареченій стало зле після невдалого жарту друзів коханого.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ