Ґундул Гаузе

Телеведучій у прямому ефірі стало зле – відео

ZDF

Її одразу підмінила напарниця

У Німеччині у ведучої в прямому ефірі стався ортостатичний колапс. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Bild.

58-річна Ґундул Гаузе з 1989 року читає новини на телеканалі ZDF. Однак нещодавно, коли вона розповідала глядачам про операцію Ізраїлю у Газі, їй стало зле.

Спочатку ведуча почала говорити повільніше та у неї почав заплітатися язик. Згодом вона зникла з кадру, а її підмінила напарниця Дуня Хаялі.

"Те, що я проведу випуск далі поодинці, пов'язане з тим, що у Гундули Гаузе сталося запаморочення. Таке буває. Але не хвилюйтеся, їй краще", – сказала вона.

За словами Гаузе, у неї стався ортостатичний колапс, також відомий як ортостатична гіпотонія. Вона в прямому ефірі відчула нудоту, біль у голові й запаморочення.

Зазначимо, що ортостатична гіпотонія – це стан, при якому відбувається раптовий спад кров'яного тиску при переході з горизонтального положення тіла в вертикальне. Це може викликати головний біль, запаморочення та навіть втрату свідомості.

Причинами можуть бути дегідратація, серцево-судинні проблеми чи вплив певних ліків. Людям із цим станом рекомендується уникати різких рухів, особливо при вставанні, та звертатися до лікаря для визначення причин та лікування.

Раніше "Дивогляд" розповідав, як британський радіоведучий помер під час прямого ефіру.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ