Дельфін

Окупанти поскаржилися на дельфіна, який атакував човен з курсантами біля Кримського мосту

Shutterstock

"Чудасій у цій історії одразу декілька"

Окупанти з рф заявили, що в Азовському морі біля Кримського мосту дельфін здійснив атаку по одному з човнів курсантів Чорноморського вищого військово-морського училища ім. Нахімова. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на російські Telegram-канали.

Чорноморське вище військово-морське училище проводило навчання, під час чого дельфін ледь не відправив на дно човен.

"Чудасій у цій історії одразу декілька. По-перше, дельфін з якоїсь причини атакував човен із майбутніми моряками. У бічній частині знайшли сліди удару, а сам човен ледь не перекинувся", – скаржаться окупанти.

За словами росіян, незрозуміло, чому навчання проводили з неповнолітніми курсантами під час поганої погоди. Також для них незрозуміло, для чого взимку під час високих хвиль практикувати евакуацію з корабля, який почав тонути.

Згідно з непідтвердженою інформацією, один із курсантів випав за борт і вважається зниклим безвісти. Окупанти додали, що російський флот щодо цієї ситуації "вважає за краще мовчати".

"Наші співрозмовники чи жартома, чи серйозно назвали дельфіна "бойовим" і натякнули на роботу ДРГ. Однак ця версія має непереконливий вигляд через те, що Кримський міст охороняють дуже серйозно", – додали автори публікації.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що український кабан "ліквідував" російського окупанта на кордоні з Білоруссю.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ