Прапор росії

У путіна стурбовані загрозою поширення ельфійської мови

Pixabay

Чиновник також обурений "Яндекс перекладачем"

Член ради при президенті рф з міжнаціональних відносин андрій худолєєв стурбований зростаючим інтересом молоді до вигаданої ельфійської мови. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на російські ЗМІ.

Діяч виступив на форумі зі скаргою, що під час останнього перепису населення рф офіційно зафіксували "ельфійську народність", чисельність якої перевищила 12 тисяч осіб.

"Я б цю тему не підняв, але в кожному місті знаходжу вчителів, які мені кажуть, що у них є діти, які вивчають ельфійську мову. <...> Я з тих пір в іграшки не граю, вважаю це серйозною загрозою", – сказав він.

Також чиновник обурений тим, що "Яндекс перекладач" вміє робити переклад з ельфійської мови, але там відсутні реальні мови багатьох народів, які проживають на росії.

Ельфійська мова, також відома як мова ельфів, є конструктивною мовою, створеною для використання в художніх творах, зокрема в літературі фентезі. Найбільш відомою ельфійською мовою є квенська мова Квендіянт, створена Дж.Р.Р. Толкіном для його серії романів "Володар перснів".

Інші письменники також створили свої власні ельфійські мови для своїх творів, наприклад, Девід Едінг створив мову ельфів для свого циклу "Багатство Каменю". Ці мови можуть бути докладно розробленими, з великою кількістю слів, правил граматики та навіть власної писемності.

Раніше ми розповідали, які загрози несе російський серіал "Слово пацана" українцям та чому став популярним.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ