Pornhub

Податкова оштрафувала сервіс PornHub за несплату податку в Україні

Shutterstock

Штраф виписали компанії, яка управляє порнографічними сервісами

Податкова служба оштрафувала сервіс PornHub за несплату в Україні "податку на Google". Про це повідомив голова комітету Верховної Ради з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев, передає "Дивогляд".

Штраф виписали компанії Aylo, яка управляє порнографічними сервісами PornHub.

"На жаль, не всі платники, що оперують сервісами для дорослих, однаково відповідально ставляться до оподаткування. Компанія, яка оперує сайтом PornHub, ухиляється від реєстрації, у звʼязку з чим до неї був застосований штраф в розмірі 5543 дол. США", – зазначив Гетманцев.

Голова комітету Верховної Ради з питань фінансів, податкової та митної політики зазначив, що йдеться про сплату так званого "податку на Google":

"Нагадую, що кожна копійка т.з. податку на Google йде на фінансування потреб нашої армії. А Україна за рейтингом PornHub на 14 місці серед інших країн по переглядах споживачів електронних послуг цього сайту", – заявив Гетьманцев.

Чиновник порівняв сервіс PornHub із соцмережею з інтимним контентом Onlyfans, яка з початку 2023 року сплатила до державного бюджету України 944,1 тис доларів.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, що найчастіше дивилися українці на Pornhub.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ