Ваги Феміди

Суд покарав чоловіка зі Сумської області через фото на сайті знайомств

Shutterstock

Він надіслав інтимний знімок невідомій особі

У Сумській області до іспитового терміну був засуджений чоловік, бо він на сайті знайомств розмістив свою фотографію інтимного характеру. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на "ТСН".

Згідно з даними слідства, на початку березня підозрюваний сфотографував свій статевий орган, а згодом зареєструвався на одному із сайтів знайомств і надіслав невідомій особі цей знімок.

Правоохоронні органи інкримінували чоловіку порушення за ч. 1 ст. 301 КК України. 24 жовтня він погодився на укладання угоди зі слідством.

Під час суду він визнав свою провину та розкаявся, а тому суд затвердив угоду між прокурором Кролевецького відділу Конотопської окружної прокуратури та підозрюваним. У підсумку він був засуджений на один рік іспитового терміну.

Раніше "Дивогляд" розповідав, як на Тернопільщині чоловік заплатив дівчині 85 тисяч грн за побачення, але на нього чекав сюрприз.

Дивіться також відео 5 каналу: ЗДИЧАВІЛИ ЗОВСІМ! Знову виглядають біолабораторії в Україні. Новий фейк російської пропаганди

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ