Американець придбав ядерний бункер і показав, що було всередині – фото й відео

У США чоловік став власником занедбаного ядерного бункера 1980-х років площею 465 м², який він перетворив на цікавий будинок

Займаючись риболовлею у Райській долині (штат Монтана), Дін Андерсон закохався у це місце та захотів мати тут оселю. Одного разу він знайшов виставлене на продаж укриття. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на YouTube-канал режисерки-документаліськи Kirsten Dirksen.

Нерухомість площею 465 м² була однією з близько 50, які збудували у цьому районі під час холодної війни для підготовки до ядерних опадів. Вона була розрахована на 240 осіб.

Що було всередині?

Коли він придбав бункер, то виявив там є 20 тонн сушеної їжі він попередніх орендарів, які планували виживати під землею тривалий час. Зокрема, він знайшов оливкову та кунжутну олію, маца і порошок арахісової олії. Багато продуктів були у запечатаних бочках.

Дін захотів перетворити бункер на крутий будинок, для чого він підібрав команду. Чоловік каже, що в молодості порушив закон, а тому зараз він хотів би допомогти іншим, яким буде корисна трудова терапія.

"Давним-давно я йшов у нікуди, і моє майбутнє мало похмурий вигляд. Один літній чоловік взяв мене під своє крило і сказав: "Я можу дати тобі набір інструментів. Я можу показати тобі шлях, яким ти зможеш виправити своє життя", – поділився він.

Що змінилося всередині?

Андерсон і його команда колишніх в'язнів наразі перетворюють власність на кілька житлових приміщень. Зокрема, камеру дезактивації перетворили на двокімнатну квартиру.

Також відомо про створення квартири та величезного загального житлового простору на верхньому поверсі. Одне з приміщень бункера стало їдальнею і кухнею відкритого планування.

Через те, що основне житлове приміщення позбавлене вікон, американець вирішив встановити на стелі яскраво-білі лампочки "з невеликим блакитним відтінком" та використати під час ремонту сині фарби. Також ентузіаст вирішив перетворити на спальню колишній медичний пункт, оснастити стару комору душовою і доповнити власність новою прибудовою, де він розмістив офіс.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що жінка купила будинок XIX сторіччя та знайшла там секретну кімнату.

Дивіться також відео 5 каналу: НА ЛІНІЇ ВОГНЮ можна почути НАВІТЬ СКРИПКУ! Музикант Мойсей грає на ній в окопах та у шпиталях

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Читайте більше