Жінка покинула роботу та живе у наметі з сином – яку суму вона витрачає і чим саме незадоволена (фото)

Мешканка Нью-Йорка (США) змогла заощадити приблизно $50 тисяч завдяки тому, що покинула роботу та поселилася з сином в наметі. Жінка каже, що ніколи не була щасливішою, ніж зараз

Крістін Блю працювала таксисткою в Uber, але після отримання чималих рахунків у 2021 році замислилася про нестандартне життя. Річ у тому, що вона витрачала $2,5 тисячі на місяць за оренду, воду, електрику, газ та вивіз сміття у своєму будинку. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на New York Post.

Життя кочівників

Проаналізувавши своє становище, 41-річна американка вирішила покинути велике місто, обравши для себе з сином життя кочівників. Для цього вона покинула роботу, придбала намет і розмістила його у власному саду.

"Я пройшла шлях від чотирьох стін, нездатності встигати за життям та рахунками, до повної свободи та спокою", – поділилася вона.

Спершу цей нетиповий спосіб життя був свого роду кумедним викликом на 3 місяці. Крістін мала на меті зблизитися зі своїм 14-річним сином Бріттоном, однак згодом її переконали працювати повний робочий день.

"Через один-два тижні настав момент, коли я зрозуміла, скільки я можу заощадити на цьому", – розповіла вона.

Спочатку Крістін покинула Іллінойс, а потім почала жити на території північної частини штату Нью-Йорк. Для цього вона придбала величезний намет за $1,8 тис і сонячний генератор за $1,5 тис, щоб можна було займатися своїм бізнесом із в'язання гачком, не покидаючи дім.

Окрім цього, житло родини обладнане ліжком з ковдрами, килимками, меблями та дров'яною піччю, яка допомагає готувати їжу.

"Це наше життя на березі річки, і нам воно дуже подобається", – зазначила американка.

Скільки грошей треба?

Кожного місяця Крістін витрачає $340, з яких $180 йде на оренду землі, $55 – доставку 275 галонів води для пиття, душу та приготування їжі, $75 – на дрова і $30 – на пропан для обігріву намету. Завдяки цьому життю кочівників жінка заощадила $48 тисяч. Це дозволило їй ефективніше розвивати свій онлайн-бізнес.

Втім, не варто думати, що таке життя не пов'язане з труднощами. Зокрема, 41-річна американка поскаржилася на те, що їй доводиться тягати воду, рубати дрова та стежити за станом навколишніх речей. Особливо важко була під час суворої зимової погоди.

"Коли вночі згасав вогонь і стіни намету знову остигали, накопичувався сніг, і мені доводилося вставати серед ночі і прибирати його, щоб намет не впав. Бріттон також був там посеред ночі та допомагав мені розчищати сніг. Для нас це завжди була командна робота", – розповіла ентузіастка.

Життя у наметі
Життя у наметі
Фото: Caters

Попри все це, жінка дуже задоволена своїм вибором і каже, що суттєво покращила своє психічне здоров'я. Їй подобається дихати свіжим повітрям і слухати звуки природи.

Враховуючи екстремальність такого підходу, Бріттон періодично мешкає разом зі своїм батьком у його будинку. Згодом матір і син планують оновити своє житло, побудувавши маленьку хатину.

Раніше "Дивогляд" розповідав, як американка наосліп купила повернуті товари з Amazon і показала, що було всередині.

Дивіться також відео 5 каналу: Близько 10 МІЛЬЙОНІВ українців мають проблеми з МЕНТАЛЬНИМ ЗДОРОВ'ЯМ! Як собі допомогти?

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Читайте більше