Повернуті товари

Американка наосліп купила повернуті товари з Amazon і показала, що було всередині – фото й відео

Hustle at Home Mom / YouTube

Вона назвала вартість цієї покупки

У США Ешлі Ніколс витратила $630 на покупку піддона з Amazon з товарами, поверненими покупцями. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Mirror.

За словами американки, вона навіть не уявляла, власницею чого саме стала.

"Єдиним описом цього було те, що це були повернення Amazon і купа закритих посилок, я буквально не маю уявлення, що там є. Я ніколи не купувала такий піддон, зазвичай я купую одяг і переглядаю речі, щоб побачити, чи підходять вони. Хоча розпаковувати має бути весело, і всього за 600 доларів я впевнена, що знайду хоч щось хороше, вірно?", – поділилася вона.

Під час розпаковування перший предмет, який виявили Ешлі та її чоловіків, – це стельовий вентилятор, вартість якого щонайменше $100. Потім вони знайшли ходунки, шкіряний килимок, лампи, диванний чохол, графини для віскі у вигляді глобуса, льодогенератори та пляжну парасольку.

Повернуті товари
Повернуті товари
Фото: Hustle at Home Mom / YouTube

Втім, було кілька предметів, які навряд чи вдасться продати, бо ними вже користувалися. Зокрема, подушки з піни з ефектом пам'яті, на яких помітили волосся, а також дерев'яне сидіння для унітазу.

Однак деякими покупками пара була особливо задоволена. Наприклад, каструлями та сковорідками, вартість яких становить близько половини від заплачених $630.

"Ми повністю окупили свої гроші, я думаю, тут є речі на суму щонайменше понад $1000. Поки є пристойні продажі, але я маю ще близько 15 великих, громіздких речей, які просто лежать у моєму гаражі і займають місце. Тож я, мабуть, знижу ціни на них, щоб продати їх", – поділилася вона.

Наразі родині вдалося продати штучну рослину за $60, люстру за $75, лампи за $50 і торшер за $75.

Раніше "Дивогляд" розповідав схожу історію про те, як хлопець придбав повернуті товари з Amazon і отримав величезний прибуток.

Дивіться також відео 5 каналу: ТІКАЛИ ВІД ОДНІЄЇ ВІЙНИ, А ПОТРАПИЛИ НА ІНШУ? Українцям в Ізраїлі НАЙБІЛЬШ СКЛАДНО. Евеліна Штурман

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ