Гроші

"Ми не могли повірити": 18-річний хлопець несподівано прокинувся мультимільйонером, не граючи в лотерею

John Mcarthur / Unsplash

Майже одразу він вирішив замовити Porsche

18-річний британець прокинувся зранку та перевірив свій баланс у банку, на якому виявив 8,9 мільйона фунтів стерлінгів. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Mirror.

Мешканця Великої Британії Діна Гіллеспі спантеличила ця величезна сума, бо він не брав участі у лотерейному розіграші.

"Ми не могли повірити в це. Мій син декілька годин думав, що він мільйонер. Він прийшов до мене і сказав :"Я збираюся замовити Porsche", – розповіла його мама на ім'я Каролайн.

Виявилося, що напередодні він перерахував на свій рахунок чек від бабусі, розмір якого становив 8,9 тисяч фунтів стерлінгів. Однак через банківську помилку він додатково отримав три "нулі".

На щастя, Каролайн вмовила сина не витрачати ці кошти та закликала його розібратися у ситуації. Згодом працівники банку помітили помилку та виправили її, скоригувавши рахунок.

"Як 18-річний хлопець, який був мільйонером протягом дня, він просто не міг у це повірити. Він просто хотів піти і витратити все, але якби він це зробив, то мав би повернути кошти. Він думав, що всі його дні народження настали того ранку. Це божевілля", – додала Каролайн.

Раніше "Дивогляд" розповідав, як чоловік розбагатів завдяки помилці продавця.

Дивіться також відео 5 каналу: ЩО ТАМ НА рОСІЇ? #Дайджест ГАНЬБИ мОСКОВИТІВ | Бумеранг Бандери

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ