Меттью Лепре

Мільйонер шукає працівника, який буде з ним подорожувати: яку зарплату він пропонує

matthewlepre / Instagram

Він не вимагає мати подібний досвід роботи

31-річний австралійський мільйонер Меттью Лепре шукає особистого помічника, який допомагатиме йому під час регулярних подорожей. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Lad Bible.

Бізнесмен заснував Ecom Warrior Academy та навчає людей відкривати власний магазин електронної комерції в інтернеті. У процесі своєї роботи він регулярно літає по багатьох країнам.

Зокрема, Лепре за 5-річний період регулярно подорожував, відвідавши понад 30 країн. Через масштабування свого бізнесу за допомогою ШІ мільйонер шукає помічника та "праву руку" для своїх подорожей і адміністративних завдань.

Меттью Лепре
Меттью Лепре
Фото: matthewlepre / Instagram

Цікаво, що багатій не вимагає обов'язково мати подібний досвід роботи. Одні з головних критеріїв: дійсний паспорт, любов до подорожей та ретельність у роботі.

Людина, яка підійде Меттью, отримуватиме 30 500 фунтів стерлінгів (38 500 доларів США). Також він пропонує поїздки на елітних автомобілях і пільги на медицину.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що туристи з Італії втекли з ресторану в Албанії, не заплативши. На це відреагувала прем'єр-міністерка Мелоні.

Дивіться також відео 5 каналу: Уроки за партами, у метро та дистанційно: особливості навчального процесу в різних регіонах

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ