Гобо Але

Жінка, яка 7 років живе в автомобілі, розповіла, скільки вона витрачає грошей

HoboAhle / YouTube

За її словами, існує багато факторів

У США блогерка протягом 7 років живе у своєму автомобілі, розповідаючи про такий спосіб життя. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на The Sun.

За словами Гобо Але, одна з переваг життя у машині – це гнучкість.

"Якщо ви шукаєте цифру того, скільки коштує прожити життя в дорозі, я просто скажу вам це...Це може коштувати стільки, скільки ви хочете, тому що існує так багато факторів", – розповіла вона.

Серед цих факторів блогерка згадала про те, як часто людина перебуває у дорозі, де зупиняється, чим харчується та яка вартість кемпінгу. Наприклад, під час поїздки з хлопцем до національного парку Єллоустоун вона з міркувань зручності заплатила за місце в парку, а не шукала безкоштовне місце за межами парку для розбиття намету.

За той місяць розмір загальних витрат становив приблизно $1232 на двох. Тоді як в інші місяці, коли на кемпінгу вдавалось заощаджувати, пара зазвичай витрачала приблизно $896. Окрім цього, на вартість такого життя впливає страхування машини та медобслуговування.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що мільйонер шукає працівника, який буде з ним подорожувати.

Дивіться також відео 5 каналу: Гуртожиток для ПЕРЕСЕЛЕНЦІВ. В яких умовах живуть біженці?

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ