Жінка тримає презерватив

Durex набирає тестувальників презервативів – що пропонують учасникам

Shutterstock

Йдеться про дуже приємну суму грошей

Компанія Durex закликає до тестування найтоншого та найінноваційнішого презерватива Durex Nude. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Mashable.

Популярний бренд спробував довести, що завдяки презервативам можна зробити секс приємнішим. Наразі Durex набирає до 21 вересня команду з 50 оплачуваних тестувальників, за кожен огляд яким платитимуть приблизно 120$.

"Ми настільки впевнені, що цей презерватив змінить правила гри, довівши, що презервативи дійсно можуть зробити секс НАБАГАТО приємнішим, що вкладаємо гроші в справу і набираємо власну команду оплачуваних тестувальників презервативів з усієї Великої Британії, яких ми запрошуємо дати чесні та відкриті відгуки про свій сексуальний досвід під час використання презервативів серії Nude", – розповіла менеджер з категорійного маркетингу Durex Ніккі Хейворд.

Презервативи
Презервативи
Фото: durex

Раніше "Дивогляд" розповідав, мешканці яких країн найбільше займаються сексом.

Дивіться також відео 5 каналу: ВАНДАЛІЗМ чи РЕКОНСТРУКЦІЯ. ЯКЕ П@ДЛO позривало фотографії воїнів зі Стіни пам’яті в Києві

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ