Секс

Пікантний рейтинг: мешканці яких країн найбільше займаються сексом

Shutterstock

Рівень лібідо визначали за 10-бальною шкалою

Компанія із сексуального оздоровлення Lovehoney дізналася, в яких країнах мешканці найбільше займаються сексом. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Hypebae.

Фахівці поділили приблизно 22 тис піддослідних на групи та вивчили силу їхнього сексуального потягу. Цей показник оцінювали за допомогою 10-бальної шкали.

Згідно з результатами, на вершині рейтингу опинився Гонконг – там середній рівень лібідо серед населення дорівнює 7,16. Автори дослідження вважають, що місцеве населення стало більш відкритим для розмов про секс, враховуючи те, наскільки тема сексу табуйована у деяких районах Азії.

Далі йдуть Тайвань, Австралія, Сінгапур та Нова Зеландія. На останньому місці опинилася Японія з середнім рівнем сексуального потягу 4,73.

Коментуючи стан справ у Європі, фахівці відзначили, що найактивніші у питанні сексу люди мешкають в Італії, Іспанії, Франції, Великій Британії та Німеччині.

Окрім цього, було встановлено найактивніші групи за критерієм віку. Так, група, що найлегше збуджується – люди у віці від 25 до 34 років.

Раніше "Дивогляд" розповідав про несподівані наслідки відмови від сексу.

Дивіться також відео 5 каналу: РІК 1996. ІСТОРІЯ УКРАЇНСЬКОЇ НЕЗАЛЕЖНОСТІ / ВБИВСТВО ЄВГЕНА ЩЕРБАНЯ /ЗОЛОТА ГРИВНЯ.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ