Комбайн

Комбайнер під час збору урожаю випадково знеструмив всю Львівську область

James Baltz / Unsplash

Фахівці оперативно відновили живлення

Комбайнер збирав у полі врожай, під час чого зачепив високовольтні лінії, що призвело до повного вимкнення електропостачання у Львові та області 14 серпня. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на пресслужбу "Укренерго" та Zaxid.net.

Вчора, у понеділок, приблизно о 15:50 на Львівщині повністю зникло електропостачання. Тоді в "Львівобленерго" заявили, що це обумовлено вимкненням в мережах НЕК "Укренерго".

Вже сьогодні в "Укренерго" пояснили, що технічна несправність на лінії сталася через водія сільгосптехніки, який збирав врожай з порушенням правил техніки безпеки.

"Через 9 хвилин живлення споживачів відновлено в повному обсязі. Причина ускладнення – порушення правил безпеки водієм сільгосптехніки, який працював біля лінії", – йдеться у повідомленні.

У Західній енергетичній системі "Укренерго" розповіли журналістам, що комбайнер під час жнив у полі зачепив високовольтну лінію, що і призвело до знеструмлення.

Раніше ми розповідали, що у Харкові модернізували котельні для опалення будинків, завдяки чому тепло буде навіть у блекаут.

Дивіться також відео 5 каналу: РІК 1995. ІСТОРІЯ УКРАЇНСЬКОЇ НЕЗАЛЕЖНОСТІ / ПОХОРОН ПАТРІАРХА УБИВСТВО АЛІКА ГРЕКА.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ