Секс

Експерти назвали несподівані наслідки відмови від сексу

Shutterstock

Перерва у сексі має негативний результат як для чоловіків, так і для жінок

Експерти встановили, що повна відмова від сексу загрожує здоров'ю людини, передає "Дивогляд" із посиланням на Ukrhealth.

Американські науковці провели декілька тестів, за результатами якого змогли довести, що регулярне статеве життя має позитивний вплив на здоров'я людини. Найважливіше – регулярний секс допомагає підтримувати правильну роботу всіх органів, а також сприятливо впливає на гормональний фон.

Раніше проводилося чимало дискусій щодо користі сексу, але мало хто підходив до цього питання з боку того, якої шкоди зазнає організм в результаті відмови від сексу. Серед негативних наслідків, які можуть виниктути в результаті припинення статевих актів на тривалий час, можуть бути:

  • погіршення психіки людини;
  • гормональні збої;
  • зниження лібідо.

Під час інтимної близькості організм продукує ендорфін – гормон щастя. Якщо відмовляти собі у сексуальному задоволенні, то з часом це бажання може зникнути взагалі. У свою чергу, цей процес провокує різні проблеми зі здоров'ям.

Також варто врахувати, що перший, після тривалої перерви, секс може викликати неприємні відчуття. Особливо це стосується жінок. Такий чинник фахівці пояснюють тим, що організм припиняє виділяти змащення в достатній кількості, у жінок ослаблюються стінки матки й ускладнюється процес досягання оргазму.

Для чоловіків перерва у сексі з часом може яскраво відобразитися на ерекції, а точніше – її відсутності.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, з якого віку можна займатися сексом.

Дивіться також відео 5 каналу: ПОРОШЕНКО ЗНАЄ, хто злив НАТО! ЗВЕРНЕННЯ ДО ВЛАДИ! НЕОЧІКУВАНА ЗАЯВА!

 Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ