Секс

З якого віку можна займатися сексом – дослідження

Shutterstock

Готовність організму людини до статевого життя визначається кількома чинниками

Сучасні підлітки доволі рано розпочинають статеве життя і в деяких випадках не замислюються про безпеку та захист. З якого віку можна займатися сексом розповідає "Дивогляд" із посиланням на CDC.

Готовність організму людини до статевого життя визначається біологією та іншими чинниками. Бажання людини задовольняти свої сексуальні потреби особливо відчувається у підлітковому віці. Підлітковий період можна розділити на три стадії: ранній (10 – 13 років), середній (14 – 16 років) та пізній (17 – 19 років).

Фізично тіло починає зазнавати змін від 10-13 років. Гормональні та когнітивні зміни впливають на сексуальний потяг і фантазії молодих людей. З погляду біології вже у 14-16 років організм підлітка готовий до сексу.

Водночас, не лише біологія визначає сексуальний потяг людини, а також сексуальний і соціальний чинники. Людина повинна усвідомлено вступити у сексуальні стосунки, зважаючи на партнера і своє бажання. 

Також варто враховувати, що з початком статевого життя варто бути готовим до батьківства в разі ймовірного запліднення. Не варто забувати про засоби контрацепції, але навіть у цьому випадку є ризик вагітності.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, що оральний секс провокує рак горла.

Дивіться також відео 5 каналу: ДИСКОТЕКИ ТЕПЕР ДО 21. Які заклади закриватимуть раніше?

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ