Сімейна зрада

Були коханцями 22 роки: зять і теща таємно виховують трьох спільних дітей

Depositphotos

"Я зайшла до спальні і побачила, що моя мама займається сексом з моїм чоловіком"

Жінка довідалась таємницю свого чоловіка та матері, які 22 роки були таємними коханцями і народили трьох дітей, передає "Дивогляд" із посиланням на mirror.co.uk.

40-річна жінка розповіла, що почала зустрічатися зі своїм майбутнім чоловіком ще у 15 років, але у 17-річному віці вона завагітніла. Пара одружилася і переїхала жити до батьків дівчини. За роки шлюбу у пари народилося четверо дітей і зараз вони очікують на ще одного малюка.

Одного разу жінка повернулася додому і побачила у ліжку свого чоловіка та рідну матір. Це також помітила її старша донька:

"Я зайшла до спальні і побачила, що моя мама займається сексом з моїм чоловіком. Мама закричала на мене, щоб я забиралася з "їхньої" спальні, що ще більше мене шокувало. На жаль, моя старша донька також була вдома у своїй спальні в іншому кінці будинку, готуючись до вечірки. Вона вибігла і стала свідком того, як моя гола, крім простирадла, мама вибігла з нашого будинку по сусідству з її будинком і грюкнула дверима", – згадує жінка. 

Після цього інциденту чоловік зізнався, що почав зраджувати дружині з її матір'ю ще у 18-річному віці. Це відбувалося щонайменше раз на місяць упродовж всіх 22 років. Пізніше про зраду дізнався й батько жінки, який вигнав свою дружину з дому.

Тест ДНК продемонстрував, що біологічним батьком трьох дітей тещі є її зять.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, що в Індії чоловік оригінально помстився колишній дружині за зраду.

Дивіться також відео 5 каналу: ЩО У мОСКОВИТІВ В ГОЛОВІ. Володимир Золкін і Яніна Соколова препарують чортів. Рандеву з Яніною Соколовою

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.ПРОКОМЕНТУЙТЕ