Лайнер

Дівчина несподівано дізналася про зраду свого хлопця під час подорожі на лайнері – відео

Shutterstock

Користувачі мережі припустили, що це просто постановка цікавої та інтригуючої історії

Дівчина несподівано розкрила зраду свого коханого на відпочинку. Детальніше про цю історію розповідає "Дивогляд" із посиланням на The Independent.

Користувачка TikTok на ім'я Кайла Гарднер разом зі своїм чоловіком відпочивала на круїзному лайнері, коли несподівано зловила свого чоловіка на зраді.

Кайла разом із подругою сиділи у каюті та перемикали ТБ-канали. Раптом вони натрапили на трансляцію з різних частин корабля і побачили на екрані коханого Гарднер.

Жінка думала, що її хлопець пішов по їжу, але з'ясувалося, що він фліртує з іншою пасажиркою лайнера та обіймає її. Він також попросив її залишити свій номер телефону для підтримки зв'язку у подальшому.

"Ні, це не може бути він... Це дівчина, Боже мій! Скажіть, що це не зі мною відбувається", – вигукнула Гарднер. 

Відеоролик цього моменту подруги опублікували у TikTok і користувачі мережі почали цікавитися, що ж було далі. Дехто припустив, що це просто постанова для цікавої та інтригуючої історії для переглядів. Однак, Кайла Гарднер відповіла без конкретики:

"Ви пишете про це так, ніби це жарт", – відмітила жінка.

@kayla.nicole.g

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, що у Канаді чоловік зустрічався з понад 100 жінками одночасно і вони дізналися про це.

Дивіться також відео 5 каналу: російський добровольчий корпус розсекретив нові подробиці "спецоперації" на брянщині

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ