Справжня казка: чоловік і жінка повінчалися після того, як 60 років тому їм заборонили бути разом – фото

У Великій Британії у віці 79 та 78 років одружилися чоловік і жінка, яким у юності заборонили бути разом батьки

У 1963 році 19-річний Лен Олбрайтон зробив пропозицію своїй 18-річній дівчині Джанет Стір, але батьки виступили проти цього. Тоді закохані мріяли разом втекти з Великої Британії до Австралії. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Mirror.

Хлопець все ж таки переїхав до іншої країни, де чекав на дівчину, але її батьки дізналися про заручини та заборонили їй їхати до Австралії, що стало крапкою – як ми бачимо зараз, неостаточною – у їхніх стосунках. У підсумку Лен одружився з австралійкою і став батьком трьох дітей, а Джанет залишилася на батьківщині та одружилася з іншим чоловіком, від якого народила двох дітей.

Історія кохання
Історія кохання
Фото: SWNS

Читайте також:

Однак у 2015 році Олбрайтон розлучився та почав шукати кохання, яке втратив понад півстоліття тому. Він повернувся до Великої Британії та з'явився біля будинку Джанет, яка жила на острові Уайт.

"Я ледь не померла, коли зрозуміла, що це він стоїть біля мого садового паркану. Я була рада, що він шукав мене. Я багато думала про нього в той час", – поділилася 78-річна жінка.

У той момент жінка була заміжня, але зустріч між ними знову відбулася у 2017 році, коли чоловік Джанет помер від раку. Вже за рік Олбрайтон і Стір знову стали парою і почали жити разом.

Дивовижно, але жінка навіть зберегла обручку, яку отримала від коханого у 18-річному віці. У лютому цього року відбулося їхнє весілля, на очах у дітей, онуків і правнуків. За словами 79-річного Лена і 78-річної Джанет, вони дуже щасливі.

Історія кохання
Історія кохання
Фото: SWNS

Раніше "Дивогляд" повідомляв, що за шість років після весілля чоловік дізнався, що його дружина насправді його рідна сестра.

Дивіться також відео 5 каналу: Він прилетів із запискою "Йди за мною": як дрон врятував подружжя українців на окупованій території

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Читайте більше