Історія кохання

"Наша історія надихне інших не здаватися": жінка знайшла собі чоловіка завдяки цитаті з Біблії – фото

Kennedy News and Media

На думку коханих, їх поєднали вищі сили

Мешканка США Бренда Рівера-Стернс випадково надіслала на невідомий номер цитату з Біблії, завдяки чому знайшла собі чоловіка на ім'я Ісая Стернс. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Daily Mail.

За словами жінки зі штату Огайо, у 2009 році вона хотіла надіслати подрузі уривок із Біблії, але помилилася номером і надіслала його Стернсу родом із Джорджії.

"Амінь, хто це?", – отримала вона відповідь.

Саме це стало початком спілкування чоловіка та жінки. За словами американця, того дня він придбав собі телефон, пішов до компанії мобільного зв'язку за стартовим пакетом, а вже за пів години отримав повідомлення від невідомого абонента.

На думку Бренди та Ісая, які наразі є чоловіком і жінкою, їх поєднали вищі сили. Згодом після помилкового повідомлення вони зустрілися та закохалися. Наразі вони у щасливому шлюбі та мають шістьох дітей.

"Не існує правильного чи неправильного способу познайомитися з кимось. Я думаю, що наша історія надихне інших не здаватися і не відмовлятися від кохання", – поділилася жінка.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що українка проїхала 700 км, щоб одружитися на передовій.

Дивіться також відео 5 каналу: ПОЛЕ ХОРОШИХ рОСІЯН: як українські армійці знищили близько 500 найманців

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ