Джон Малдер

У Канаді чоловік зустрічався з понад 100 жінками одночасно – вони дізналися про це

CTV News

Чоловік придумав план, як "підзаробити" грошей, але зрештою він провалився

У Канаді чоловік закрутив роман одразу з понад 100 жінками, представившись для кожної з них різними іменами. Детальніше про це розповідає "Дивогляд" із посиланням на CTV News.

Мешканець Торонто на ім'я Джон Малдер придумав план, як "підзаробити" грошей. Він знайомився з жінками, вдавав з себе люблячого хлопця, а після цього розводив своїх "партнерок" на гроші.

Для кожної з потерпілих у Джона було окреме ім'я: "Джонні Маєрс", "Джон Мейерс", "Джон Боулдер", "Джон Молдерс" тощо. А ось справжнього не знав ніхто до моменту, поки його не оголосили у суді.

Одна з постраждалих Наомі Вольф розповіла, що познайомилася з чоловіком у соцмережі, коли купувала мотоцикл за 10 тис канадських доларів. Їхні стосунки тривали 8 міс.

Одного дня подруга надіслала Наомі посилання на групу знайомств і з'ясувалося, що її коханий зустрічається ще зі 100 жінками:

"Ми зустрічаємося з одним і тим же чоловіком – Торонто", – йдеться у дописі, під яким зібралося ще понад 100 коментарів від інших жінок.

Ще одна "кохана" Малдера на ім'я Ендж Меділл розповіла, що познайомилася з чоловіком у додатку для знайомств, але ніколи не зустрічалася з ним особисто. 

"Він почав отримувати від спілкування зі мною вигоду вже після першого повідомлення, хоча тоді я не зрозуміла цього. Він здавався справжнім джентльменом, співав серенади і прагнув бути першою людиною, з якою ми спілкувалися вранці. Він умів змусити жінку відчути себе особливою", – сказала Меділл.

Суд присудив Малдеру покарання за шахрайство і вимагав від нього виплату компенсації у розмірі 7,3 тисячі канадських доларів.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, що жінка втратила $200 тис і чоловіка через "роман" в інтернеті.

Дивіться також відео 5 каналу: Рецепту 500 років: історія автентичного хліба Черкащини

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ