Хакер

Жінка 12 років обманювала подругу, прикидаючись її онлайн-коханцем

Shutterstock

Все через дитячу образу

Мешканка Китаю на ім'я Юй 12 років видавала себе за знаменитого ведучого новин, щоб дурити свою найкращу подругу Лі. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Oddity Central.

Жінки потоваришували ще у дитинстві, але одного разу мати Лі образила Юй, сказавши, що з її зовнішністю і з такою злиденною сім'єю вона ніколи не знайде коханого. Дівчину це образило, а тому вже у дорослому віці вона розробила план помсти. Юй створила фейковий обліковий запис, де видавала себе за відомого ведучого.

Потім вона спробувала познайомитися в Інтернеті з Лі, після чого між ними почалися онлайн-стосунки. У підсумку шахрайка дізналася про те, чому її подруга надає перевагу, інтереси, вподобання та романтичні очікування.

Це "кохання" тривало протягом 12 років. Спочатку це було просто заради жарту, але згодом "ведучий" навіть почав вимагати гроші. Лі не зустрічалася з "чоловіком", бо він був зайнятий, постійно в роз'їздах, але жінка була не проти. Згодом він почав просити в неї гроші, з чим вона змирилася.

Остання крапля ‒ розмова Юй та Лі, в якій та зізналася, що влізла у величезні борги, щоб допомогти своєму коханому "журналісту". У цей момент шахрайка вирішила зізнатися.

Однак Лі її не пробачила і пішла в поліцію, після чого Юй заарештували. Загалом шахрайка виманила у подруги близько 2 мільйонів юанів (290 000 доларів).

Раніше "Дивогляд" розповідав, що у Швейцарії з дна озера вкрали 230 літрів джину.

Дивіться також відео 5 каналу: Що буде, якщо vб'ють путіна та чи існують "хороші росіяни" | ІЛЛЯ НОВІКОВ у "Рандеву"

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ