Зв'язок

Жінка втратила $200 тис і чоловіка через "роман" в інтернеті

Shutterstock

Постраждала не вірила поліції та продовжувала спілкування зі зловмисником

У Сінгапурі 40-річна заміжня жінка і мати трьох дітей закохалася у залицяльника з інтернету та переказала йому $200 тис. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Asia one.

Жінка познайомилася у мережі з чоловіком, який назвав себе військовим медиком зі США, пораненим терористами під час місії у Південному Судані. Він нібито потребував коштів для лікування.

Заміжня вирішила переказати йому $200 тис і позичила гроші у друзів і рідних, щоб і надалі пересилати їх віртуальному коханому. Її чоловік згодом дізнався про це та звернувся до поліції.

Під час розслідування було встановлено, що шахрай обдурив жінку, але вона не вірила поліції та продовжувала спілкуватись із "американським військовим лікарем". Протягом трьох місяців поліцейські намагалися переконати потерпілу в тому, що її обдурили, але сама вона це зрозуміла лише через деякий час.

У підсумку мешканка Сінгапура втратила $200 тис, а ще $170 тис поліція змогла заморозити. Також з нею розлучився її чоловік.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що жінка 12 років обманювала подругу, прикидаючись її онлайн-коханцем.

Дивіться також відео 5 каналу: ТАНКИ від НІМЕЧЧИНИ і ФРАНЦІЇ. СКАНДАЛ в Міноборони | 334 день

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ