Хірургічна операція

Лікарі ампутували дитині всі кінцівки через помилку – як їх за це покарали

Depositphotos

Суд став на сторону постраждалої

У Великій Британії лікарі виплатять 39 млн фунтів стерлінгів (понад 44 мільйонів євро) компенсації за помилку, через яку дитина втратила руки та ноги. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Mirror.

Дитину привезли до медзакладу в графстві Суррей, бо у неї були ознаки менінгіту та сепсису. Медики дали їй парацетамол та відправили додому.

За кілька годин дитину привезли до відділення невідкладної допомоги з діагнозом "менінгококовий сепсис", бо у неї розвинулася поліорганна недостатність. Лікарі вимушено ампутували обидві ноги вище коліна та обидві руки вище ліктя.

На думку рідних дитини, завдяки вчасній антибіотикотерапії можна було б уникнути ампутації кінцівок. Вони вирішили подати позов до суду, який визнав медустанову винною у цій помилці. Тепер постраждалій виплатять 39 млн фунтів стерлінгів (понад 44 мільйонів євро).

Раніше "Дивогляд" розповідав, що в Австрії хірург помилково ампутував чоловіку не ту ногу, що помітили лише через 2 дні.

Дивіться також відео 5 каналу: СИТУАЦІЯ ЗАГРОЗЛИВА: росія перегруповує свої сили для декількох наступів – Березовець назавав дату

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ