Мовне питання

Киянці відмовили у співбесіді, бо вона спілкується тільки українською або англійською

womo.ua

У компанії назвали цю ситуацію "великим непорозумінням"

У Києві українська компанія Budhouse Group відмовила дівчині у співбесіді, бо та у спілкуванні використовує лише українську та англійську мови. Про це повідомляє "Дивогляд".

У своєму резюме вона вказала, що не розуміє ніяких інших мов, окрім української та англійської, та не буде співпрацювати з компаніями, які не вміють вести розмову державною мовою. Дівчина хотіла влаштуватися журналісткою-редакторкою, але їй відмовили ще на етапі співбесіди.

"Юлія, ми змушені скасувати співбесіду на сьогодні, оскільки в нас в компанії багато російськомовних співробітників та керівників. А в вас є побажання в резюме тільки укр або англ мови. Успіхів вам", – написали їй.

Киянку обурила таке обґрунтування відмови, особливо на тлі повномасштабної війни.

"9-й місяць повномасштабного вторгнення, столиця України, мені відмовляють у співбесіді через те, що я прошу звертатися до мене державною мовою? Дякую, так і запишу", – відповіла вона.

Це вже прокоментувала у Budhouse Group і назвали цю ситуацію "великим непорозумінням", бо насправді дівчині відмовили у співбесіді з інших причин.

"Наша компанія є багатомовною, багато хто спілкується українською, багато хто російською та навіть болгарською, але українську розуміють та використовують усі, незалежно від того, яку мову більше вживають... Виходячи з цього, співбесіда була скасована, через те, що дівчина чітко вказала, що працювати з компаніями, де розмовляють не лише українською або англійською – вона не буде", – йдеться у заяві компанії.

Фрагмент резюме
Фрагмент резюме
Фото: Фото з соцмереж

Раніше ми розповідали, якою мовою нині обслуговують людей у різних закладах Києва.

Дивіться також відео 5 каналу: п#тін: «хотім прєкратіть!». Канада, Австралія, США і Британія – підтримка до перемоги. 329 день

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ