Теніс

На турнірі Australian Open заборонили прапори росії і білорусі після інциденту на матчі української тенісистки

Shutterstock

Українка намагалася "не вступати в конфлікт"

На першому тенісному ґрендслемі сезону Australian Open організатори вирішили заборонити прапори росії та білорусі на турнірі. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Reuters.

Відомо, що під час першого раунду мейджора в Мельбурні на деяких матчах на трибунах з'являлися прапори рф. У тому числі це стосувалося поєдинку між українкою Катериною Байндль і росіянкою Каміллою Рахімовою.

Матч відвідала група людей, один з яких одягнув футболку зі зображенням кремлівського диктатора владіміра путіна. За словами Байндль, її здивувала ця "дуже дивна історія".

"Просто намагалася абстрагуватися від цієї провокації, не вступати в конфлікт, тому що для мене в пріоритеті була перемога над суперницею по грі. Робила все, щоб залишатися в "коконі", щоб не заводитися", ‒ поділилася вона.

Цю ситуацію засудив посол України в Австралії Василь Мирошниченко та закликав застосувати політику "нейтрального прапора". Організатори Tennis Australia прислухалися та запровадили бан на використання російських і білоруських прапорів на території турніру, який раніше поширювався лише на тенісистів з цих країн. Їм дозволено брати участь, але у нейтральному статусі.

"Наша початкова політика полягала в тому, що вболівальники могли приносити їх із собою, але не могли використовувати їх для створення конфлікту. Стався інцидент, коли прапор вивісили біля корту. Заборона набирає чинності негайно. Ми й далі працюватимемо з гравцями та нашими фанами, аби забезпечити для них найкраще середовище, яке можливе, для отримання насолоди від тенісу", ‒ йдеться у заяві.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що українка виграла на ЧС-2023 із санного спорту.

Дивіться також відео 5 каналу: СОЛЕДАР і БАХМУТ тримаються. Вибухають рашистські склади. Масштабний обмін полоненими. 327 день

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ