Юліанна Туницька

Українка виграла на ЧС-2023 із санного спорту

Міністерство молоді та спорту України / Facebook

Спортсменка стала автором історичного досягнення для нашої країни

У Блуденці (Австрія) відбувся юнацький чемпіонат світу-2023 із санного спорту, на якому золоту нагороду здобула українка Юліанна Туницька. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Міністерство молоді та спорту України.

19-річна спортсменка перемогла в особистих змаганнях, де за підсумками двох заїздів показала час 1:04.723 хвилини. Під час першої спроби Туницька показала другий результат (32.295 секунди), бо її випередила суперниця з Німеччини Меліні Фішер.

У рамках другого заїзду вона подолала дистанцію за 32.428 секунди, що теж стало другим результатом після німкині Анке Яніке. Водночас друга спроба Фішер виявилася провальною, завдяки чому Юліанна за загальним часом вийшла на перше місце та завоювала "золото".

На другому місці опинилася Барбарі Альмаєр з Австрії (+0.211), а на третьому – італійка Александрі Оберштольц (+0.348). У змаганні взяли участь ще три українки ‒ Анна Шкрет зайняла 24-е місце, Дар'я Некотєнєва ‒ 26-е, а Дарина Федорчук – 30-е.

Для Туницької ця медаль такого високого рівня стала першою, а також вона стала першої українкою, яка виграла юнацький чемпіонат світу в санному спорті.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що внаслідок ракетної атаки по житловому будинку в Дніпрі загинув відомий український тренер з боксу.

Дивіться також відео 5 каналу: ЄВРОПА ДАЄ ТАНКИ! СОЛЕДАР: ЗСУ ПРОДОВЖУЮТЬ БІЙ | Хроніка 46 тижня російського вторгнення

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ