удар по Дніпру

Удар рашистів по будинку в Дніпрі: під завалами може бути звільнена з полону героїня "Азовсталі"

Валентин Резніченко/ Дніпропетровська ОДА

Її чоловік досі перебуває у полоні

Русана Бабкіна, донька героїв "Азовсталі", чекає новин про своїх рідних, які можуть бути під завалами внаслідок російської терористичної атаки по багатоповерхівці у Дніпрі. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на її Facebook.

"Вихідний день, субота, мама мала бути на службі, ЗСУ, але залишилась вдома через ОРЗ, сестра наводила лад в черговій орендованій квартирі, бабуся на кухні тільки закінчила смажити чебуреки. Більше зв'язку немає"

Батьки Бабкіної 24 лютого вступили у лави ТРО Маріуполя, 17 травня за наказом вийшли з "Азовсталі", здавшись у полон.

Маму звільнили з полону 17 жовтня в рамках "жіночого обміну", а батько дівчини досі у полоні. Сестра Русани покинула Харків 5 березня, коли рашисти вели активні обстріли та були вже на підступах до міста.

"Сестра, стоячи в плацкартному вагоні потяга Харків – Дніпро, втрачаючи свідомість через втому, виїхала з Харкова, бо на Олексіївці залишатися більше було неможливо, з гуртожитка "попросили виїхати". Я з бабусею, на чудом вцілілій автівці 20 березня виїхала (з Маріуполя – "Дивогляд") через Нову Ялту до Дніпра, де зустрілась, нарешті, з сестрою"

Раніше ми розповідали, що у Дніпрі після удару по багатоповерхівці зниклими безвісти залишаються 35 людей.

Дивіться також відео 5 каналу: ЄВРОПА ДАЄ ТАНКИ! СОЛЕДАР: ЗСУ ПРОДОВЖУЮТЬ БІЙ | Хроніка 46 тижня російського вторгнення

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ