Артилерія ЗСУ

Скільки українців довіряють ЗСУ – соцопитування

Facebook / Генеральний штаб ЗСУ

Українські воїни мужньо боронять наше життя

Сьогодні Збройні Сили України стоять на захисті нашої країни та її мешканців, захищають незалежність та свободу мирного народу. "Дивогляд" розповідає, скільки українців довіряють бійцям ЗСУ.

Київський міжнародний інститут соціології провів опитування, під час якого встановив, що за 2022 рік рівень довіри до української армії зріс на 24%.

З початку повномасштабного вторгнення у силу, мужність та незламність бійців ЗСУ вірять 96% жителів України. Попри небезпеку, з 24 лютого до лав ЗСУ добровільно приєдналася велика кількість чоловіків, у тому числі й громадян інших дружніх країн.

Також опитування продемонструвало, що довіра українців до волонтерів у 2022 році також зросла. Сьогодні близько 84%мешканців України довіряють різним волонтерським організаціям і самі приєднуються до них. У 2021 році цей показник становив 68%.

Довіра до українських медіа за рік зросла з 32% до 57%. А ось щодо російських змі, то довіра до них з 3% впала до 1%.

Варто сказати й про відношення до переселенців. Близько 52% респондентів цілком і повністю довіряють своїм співвітчизникам, які вимушено покинули свої домівки у небезпечних регіонах. А ось 10% відмітили, що переселенці навпаки викликають у них підозри.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, що дві третини українців вважають, що 2023 рік буде для України кращим, ніж 2022-й.

Дивіться також відео 5 каналу: Момент удару російською ракетою у багатоповерхівку в Дніпрі

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ