Україна, український прапор

Дві третини українців вважають, що 2023 рік буде для України кращим, ніж 2022-й

Pixabay

Однак є й ті, хто бачить прийдешній рік ще гіршим

2022-й рік був найскладнішим для України за всі роки незалежності. Українці втомилися, мріють повернутися до звичного мирного життя і плекають надії на те, що дуже скоро все налагодиться.

"Дивогляд" із посиланням на дані соціологічного дослідження групи "Рейтинг" повідомляє, що дві третини українців щиро вірять у те, що 2023 рік буде для України кращим, ніж попередній.

Серед опитаних майже 90% позитивно налаштовані щодо життя в Україні у 2023 році, а 6% мають протилежну думку. Також близько 82% українців спостерігають позитивну динаміку руху України, а 7% вважають, що справи в Україні йдуть кепсько.

Переважна більшість опитаних (97%) впевнена, що Україна зможе вистояти і відновитися по завершенню бойових дій, але у які терміни важко передбачити. Решта ж мають великі сумніви з цього приводу.

Щодо прогнозів на 2023 рік – більшість вважає, що він буде вдалим для українців, 16% думають, що стане ще гірше, а 12% дотримуються думки, що нічого не зміниться.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" ділився з вами підбіркою 10 українських пісень, що найкраще характеризують 2022 рік.

Дивіться також відео 5 каналу: Без світла та води: як Одеса оговтується після ракетної атаки московитів / включення.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ