Різдво в Європі, святкові ярмарки

"Укрпошта" відкрила передпродаж різдвяної поштової марки

5 канал

За бажанням, до марки можна купити ще й художню картку і конверт

"Укрпошта" відкрила передзамовлення новорічної марки "Роз'єднані війною", передає "Дивогляд".

Генеральний директор поштового оператора Ігор Смілянський розповів, що передзамовлення на новорічну марку відкрили 15 грудня. Його вже можна оформити на офіційному сайті "Укрпошти".

На марці зображений ескіз з українським військовим та молодою дівчиною, яка чекає на свого коханого у новорічну ніч, поки він боронить державу на передовій. Початковий малюнок, який створила 11-класниця з Миколаєва Валерія Михайлова, дещо допрацювали. На марці можна побачити поле бою, вкрите снігом, і запалені свічки на вікні.

Марка вийшла тиражем 720 тис (120 тис листів) Також, за бажанням, до марки можна купити ще й художню картку "З Різдвом" і конверт "Переможного Нового Року!".

Придбати різдвяну колекцію можна буде з 19 грудня.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що з початку війни в Україні "Укрпошта" випустила чотири тематичні марки. Перша з них, під назвою "русскій воєнний корабль, иди на#уй" вийшла у квітні накладом в 1 млн екземплярів і спричинила справжній ажіотаж.

Що цікаво, за кілька днів цю поштову марку розібрали, а після на eBay з'явилося оголошення про її продаж. Поштову марку оцінили у понад $1 тис.

У травні у продаж надійшла друга поштова марка "русскій воєнний корабль... всьо!", яку продали на аукціоні за 5 млн грн. Ця серія патріотичних марок була настільки популярною, що невдовзі "Укрпошта" запустила другу хвилю продажів.

У червні українці могли купити третю марку "Українська Мрія", а у липні четверту – "Доброго вечора, ми з України".

Згодом поштовий оператор випустив нову колекцію патріотичних поштових марок, а вже незабаром українці зможуть придбати марку, присвячену Кримському мосту.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram – Дивогляд 5.UA.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ