поштова марка "Херсон – це Україна"

"Херсон – це Україна": Укрпошта випустить нову марку – фото

Укрпошта

Також можна придбати тематичні конверт і листівку

"Укрпошта" анонсувала нову поштову марку "Херсон – це Україна", передає "Дивогляд".

З відповідною заявою на своєму Telegram-каналі виступив гендиректор "Укрпошти" Ігор Смілянський. Він заявив, що ця поштова марка є особливою, як і сама подія визволення Херсону. 

"Це перша поштова марка, яка присвячена місту-герою, після якої однозначно з’являться й інші героїчні міста", – написав він.

Дизайн марки цілком очікуваний – скибки кавунів, як смачний символ Херсону. Разом із маркою випускають також конверт і листівку.

На сайті "Укрпошти" вже можна здійснити передзамовлення тематичної поштової марки або комплекту з конвертом і листівкою. Вже у грудні в компанії хочуть запустити продаж марки у самому Херсоні.

поштова марка "Херсон – це Україна"
поштова марка "Херсон – це Україна"
Фото: Укрпошта

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що з початку війни в Україні "Укрпошта" випустила чотири тематичні марки. Перша з них, під назвою "русскій воєнний корабль, иди на#уй" вийшла у квітні накладом в 1 млн екземплярів і спричинила справжній ажіотаж.

Що цікаво, за кілька днів цю поштову марку розібрали, а після на eBay з'явилося оголошення про її продаж. Поштову марку оцінили у понад $1 тис.

У травні у продаж надійшла друга поштова марка "русскій воєнний корабль... всьо!", яку продали на аукціоні за 5 млн грн. Ця серія патріотичних марок була настільки популярною, що невдовзі "Укрпошта" запустила другу хвилю продажів.

У червні українці могли купити третю марку "Українська Мрія", а у липні четверту – "Доброго вечора, ми з України".

Згодом поштовий оператор випустив нову колекцію патріотичних поштових марок, а вже незабаром українці зможуть придбати марку, присвячену Кримському мосту.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram – Дивогляд 5.UA.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ