"Укрпошта"

"Укрпошта" випустила нову колекцію патріотичних поштових марок – фото

24tv.ua

Цей набір стане першим у серії "Збройні сили України"

Український поштовий оператор "Укрпошта" випустив нові патріотичні марки на честь Дня захисників і захисниць України, повідомляє "Дивогляд". 

Генеральний директор "Укрпошти" повідомив, що цей набір марок стане першим у серії "Збройні сили України", присвяченій Сухопутним військам, Військово-морським силам, Територіальній обороні, Силам спеціальних операцій, Десантно-штурмовим військам і Повітряним силам ("Привиду Києва").

Автором малюнків на поштових марках став Антон Хрупін. 

Смілянський відмітив, що наступні колекції марок будуть присвячені військовим розвідникам, зв’язківцям, медикам та іншим українцям.

Придбати новий набір марок можна в магазині "Укрпошти" і в усіх відділеннях поштового оператора. З кожної марки 8 грн переводитимуть на потреби ЗСУ.

Патріотичні поштові марки
Патріотичні поштові марки
Фото: Ігор Смілянський / Facebook

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що з початку війни в Україні "Укрпошта" випустила чотири тематичні марки. Перша з них, під назвою "русскій воєнний корабль, иди на#уй" вийшла у квітні накладом в 1 млн екземплярів і спричинила справжній ажіотаж.

Що цікаво, за кілька днів цю поштову марку розібрали, а після на eBay з'явилося оголошення про її продаж. Поштову марку оцінили у понад $1 тис.

У травні у продаж надійшла друга поштова марка "русскій воєнний корабль... всьо!", яку продали на аукціоні за 5 млн грн. Ця серія патріотичних марок була настільки популярною, що невдовзі "Укрпошта" запустила другу хвилю продажів.

У червні українці могли купити третю марку "Українська Мрія", а у липні четверту – "Доброго вечора, ми з України".

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram – Дивогляд 5.UA.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ