Прапор Іспанії

В Іспанії створили поштову марку на підтримку України – фото

Shutterstock

Виробник брав участь у відправці продуктів для допомоги українському народу

В Іспанії поштовий оператор Correos випустив марку "Іспанія з Україною". Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на офіційний магазин оператора.

Марку виконали у кольорах прапора України. У центрі намалювали серце, а у верхньому лівому кутку – напис "Іспанія з Україною", а також логотипи Correos і "Укрпошти".

"Синій і жовтий кольори, які присутні на поштовій марці, присвяченій Україні, заповнили балкони та вулиці нашої країни на знак підтримки народу, що страждає від жорстоких наслідків війни", – розповіли у Correos, який брав участь у відправці продуктів для допомоги Україні.

Марку вартістю €1,75 виконали у розмірі 35х24,5 мм. В упаковці передбачено 5 штук, а загалом тираж склав 640 тис штук.

Марка
Марка
Фото: market.correos.es

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що Патрон провідав постраждалих через російську агресію дітей у львівській лікарні.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Друзі! Ми сьогодні боремося за нашу свободу, незалежність, за право бути вільною людиною на своїй землі.

Нас захищають справжні Супергерої: ЗСУ, Нацгвардія, Тероборона, МВС, усі небайдужі Громадяни, які об'єдналися заради захисту Батьківщини.

Ми маємо безпрецедентну підтримку міжнародних партнерів. Увесь світ підтримує Україну.

Зберігаємо спокій, підтримуємо один одного, читаємо тільки перевірені новини та допомагаємо армії.

ЄДИНІ ОФІЦІЙНІ РЕКВІЗИТИ НБУ ДЛЯ ЗБОРУ КОШТІВ НА ПОТРЕБИ АРМІЇ: https://bank.gov.ua/ua/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

ПЕРЕРАХУЙТЕ "КОВІДНІ" ГРОШІ З Є-ПІДТРИМКИ НА АРМІЮ: https://www.portmone.com.ua/r3/uk/terminal/index/index/id/118103/

ВІДПРАВТЕ ДРУЗЯМ ЗА КОРДОН ПОСИЛАННЯ АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ: https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

Разом до перемоги над російськими окупантами!

Слава Україні! Героям слава!

 

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ