Кондиціонер

Безпечний порятунок від спеки: як не захворіти від кондиціонера – поради

Shutterstock

Справжнім порятунком від літньої спеки є кондиціонер. Сьогодні його можна знайти майже у кожній квартирі. Однак дуже часто після використання цієї техніки можна помітити погіршення свого самопочуття 

Про те, як не зашкодити своєму здоров'ю та не захворіти від використання кондиціонера, розповідає "Дивогляд". 

Однією з найпоширеніших помилок є регулярне перебування під кондиціонером. Кожен раз, коли ви вмикаєте режим охолодження, намагайтеся уникати потоку повітря, а тим паче, не сидіть просто навпроти нього. На той час, поки працює кондиціонер, рекомендується перебувати в іншій кімнаті. 

Важливим є й встановлення правильної температури. Фахівці радять не виставляти пристрій на максимально низькі градуси. В разі, якщо температура повітря на вулиці становить 30°C, то на кондиціонері дозволено ставити лише на 4-5 градусів нижче, тобто 25-26°C. 

Можна відхилитися від норми, в разі, якщо ви виходите на вулицю та залишаєте кондиціонер увімкненим. У цьому випадку його можна виставити на 20-22°C.

А якщо ви все ще не придбали цю техніку, але активно шукаєте, то нагадаємо, що раніше "Дивогляд" розповідав, на які характеристики варто звернути увагу перед купівлею кондиціонера. 

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram –  Дивогляд 5.UA.

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ