Прання

Як подовжити життя своїй пральній машині – поради для догляду за технікою

Shutterstock

Сучасне життя неможливо уявити без побутової техніки. Зокрема, й пральної машини. Ця техніка є спражньою помічницею у догляді за речами.

Щоб ваша пральна машина слугувала вам роками, за нею треба постійно доглядати. Як правильно чистити цю техніку та які засоби використовувати при цьому, розповідає "Дивогляд".

Перш за все, візьміть собі за звичку протирати барабан та гумовий ущільнювач після кожного прання. Це варто робити з метою уникнення цвілі та бактерій. Для такого очищення вам потрібна лише суха серветка, а в разі сильного забруднення можна обійтися звичайним мильним розчином.

Ту ж саму процедуру рекомендується проводити і з секцією для порошку. Оскільки вона легко виймається з апарату, її не потрібно навіть протирати. Покладіть її на ганчірку і залиште на годину. За цей час вона повністю висохне і ви зможете поставити її на місце.

Рекомендується принаймні раз на місяць вмикати режим ополіскування із порожнім барабаном. Для більш ретельного очищення можна використати трохи оцту. Режим поставте на температуру 90 градусів. 

А як ви доглядаєте за своєю побутовою технікою? 

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, як очистити духовку від жиру та плям.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ