Як обрати робот-пилосос – поради

Сучасні технології є справжнім порятунком для людей. Роботи стали обов'язковою частиною цього світу та допоміжним засобом для його населення.

Зокрема, такий пристрій, як робот-пилосос вже не перший рік є досить популярним побутовим приладом у сучасних домогосподарок. На ринку представлено незлічену кількість його моделей і, у зв'язку із цим, користувачам буває досить складно обрати необхідну.

Щоб допомогти вам із цим, "Дивогляд" підготував підбірку характеристик, на які варто звернути увагу, обираючи цей товар.

Потужність

Одним з найважливіших факторів при виборі робота-пилососа є потужність, з якою він всмоктує пил. Класичні моделі характеризуються потужністю близько 20-22 Вт. Більш сучасні та просунуті – мають до 30-35 Вт.

Для повсякденного прибирання найчастіше використовують прилади, потужність всмоктування яких дорівнює 20 Вт.  

Габарити

Перш ніж купувати робот-пилосос, зверніть увагу на висоту найнижчих схронів мебелі у вашому будинку та при виборі врахуйте цей факт. Стандартна висота сучасних роботів-пилососів становить 8,5-10 см, однак існують моделі й нижчі – 6,5-8 см.

Робот-пилосос
Робот-пилосос
Фото: Shutterstock

Тривалість автономної роботи

Час, який пилосос може працювати без підзарядки також має важливу роль. Тут варто звернути увагу на своє приміщення, а саме – його площу, яку приладу необхідно буде прибрати на одному заряді.

Тривалість автономної роботи стандартних моделей дорівню 30-40 хвилин. Тож, щоб якомога точніше визначити необхідний час для прибирання, радимо скористатися формулою: одна кімната дорівнює 20-30 хвилинам роботи. 

Читайте також: Експерти навчили робота-собаку прибирати, малювати й доглядати за садом – відео.

Сухе та вологе прибирання

Режим вологого прибирання доступний не в усіх моделях. Більшість роботів-пилососів наділені функцією лише сухого прибирання, який очищує підлогу від пилу та сміття за допомогою обертових щіток.

Вологий режим, до цього ж, може ще й мити поверхню, однак це все одно буде менш ефективним за повноцінне прибирання. 

Турбощітка 

Головне призначення турбощітки – чищення килимів та інших ворсистих поверхонь від волосся та сміття. Без цієї складової пилосос із легкістю впорається з прибиранням гладких поверхонь, однак дрібні елементи та сміття може пропустити.

Робот-пилосос
Робот-пилосос
Фото: Shutterstock

А ви користуєтеся даною технікою?

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, як організувати робоче місце вдома.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтесяна наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Читайте більше