Робот-вантажник

Компанія Boston Dynamics представила нового робота-вантажника – відео

YouTube / Boston Dynamics

Розповідаємо, як він працює

Інженерна компанія Boston Dynamics представила світові нового робота-вантажника Stretch, який працює на основі штучного інтелекту. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на офіційний сайт компанії

Технологію націлено на виконання вантажно-розвантажувальних робіт. Вона здатна переміщатися по всьому приміщенню, без жодних обмежень. 

Stretch має багатошарнірну роботизовану руку із сімома ступенями свободи і невеликим майданчиком з присосками. Завдяки цьому механізмові робот може підняти ящик вагою до 22 кг.

Окрім цього, пристрій оснащено функцією комп’ютерного зору. За допомогою камери і цілого набору датчиків він може ідентифікувати і переставляти вантаж.

У компанії заявляють, що Stretch здатен переміщати близько 800 ящиків на годину. Його заряду на автономну роботу вистачить приблизно на 8 годин.

Наразі Boston Dynamics шукає компанії, які тестуватимуть Stretch. Його планують виставити на продаж не раніше 2022 року.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що штучний інтелект створив п'єсу.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ