The Streechers

В Україні вперше з'явився кліп, створений штучним інтелектом – відео

Cheline

Робота вважається унікальною

Музичний рок-гурт "The Streechers" із Чернігова випустив перший в Україні відеокліп, що був створений виключно штучним інтелектом. Його було оприлюднено на офіційному каналі гурта в YouTube.

Музиканти зазначають, що ідея для створення відеокліпу за такою технологією з'явилася у одного з учасників гурту – Ігора Меліхова. Чоловік захоплюється програмуванням, тож самостійно зумів налаштувати нейромережу так, щоб вона виводила створені нею живі малюнки на екран під час звучання пісні.

Відеороботу на пісню "Paintress" виконавці вважають унікальною. Вони зазначають, що раніше не зустрічали жодного кліпу, від самого початку створеного за допомогою штучного інтелекту. 

"Ми шукали і не знайшли жодної роботи, повністю згенерованої нейронною мережею. Штучний інтелект використовують для обробки уже відзнятих кадрів, але не для створення з нуля. За межами України кілька виконавців використовували подібні алгоритми, але я не знайшов жодного, що використовував би текст пісні для цього", – зазначив Меліхов.

Рок-гурт "The Streechers" існує з 2017 року. До його складу входять чотири виконавці: Альона Білоусова, Марія Славець, Ігор Меліхов та Олексій Муцький. Пісня "Paintress" увійшла до складу їхнього дебютного альбому "Different", що було представлено у жовтні 2020 року. 

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що кліп українського гурту номінували на "Найкраще музичне відео" міжнародного кінофестивалю.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ