Парафія Кінкасла

Священик увімкнув реп під час служби – відео

Kincasslagh Parish / Facebook

Як це сприйняли парафіяни?

Ірландський священик Пет під час служби випадково увімкнув уривок пісні покійного репера. Курйозне відео з'явилося в Twitter.

Під час перегляду зрозуміло, що спочатку священик каже "в ім'я Отця і Сина", а потім неочікувано починає грати музика. Пета це не зупинило і він закінчив фразу словами "і Святого Духа".

Йому знадобилося всього декілька секунд для вимкнення треку, але навіть цього часу вистачило парафіянам, щоб назавжди запам'ятати цю службу.

"Black the Ripper (псевдонім репера – "Дивогляд"), трохи репу з ранку вас розбудить! Сподіваюся, ні в кого не виникне проблем з тиском", – прокоментував цю ситуацію Пет.

Парафіяни сприйняли цю ситуацію з гумором, про що каже публікація в Facebook місцевої парафії. У ній показали зображення одного з альбомів Black the Ripper, а також написали: "Встаньте при звуках нашого гімну".

Зазначимо, що цей музикант помер в минулому році в 32-річному віці. Black the Ripper, якого звали Дін Уест, був відомим активістом, що підтримував легалізацію марихуани.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що пасторка пішла з церкви заради конкурсу найкращих сідниць.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ