Андресса Урич

"Для Бога це не має значення": пасторка пішла з церкви заради конкурсу найкращих сідниць – фото

andressaurachoficial / Instagram

Жінка вже витратила близько $50 тис для свого перевтілення

Настоятелька євангелістської церкви Андресса Урич, яка служила їй протягом шести років, вирішила вийти з релігійної громади. Вона це зробила для участі в конкурсу найкрасивіших сідниць Miss BumBum Brazil.

Його проведуть літом цього року в Сан-Паулу (Бразилія). Якщо жінка переможе, то їй виплатять $8,8 тис (близько 244 тис грн), повідомляє Daily Star.

Андресса не вперше прийме участь в цьому змаганні – в 2012 році вона зайняла друге місце. Після цього жінка стала пасторкою. Однак, майже через десять років Урич повернеться до конкурсу і, можливо, здійснить свою мрію.

Саме тому блондинка вже витратила для проведення операцій та процедур приблизно $50 тис (майже 1,4 млн грн). Зокрема, вона вставила імпланти в сідниці і збільшила губи.

"Для Бога не має значення, що ви говорите або робите у певний момент, для нього важливо те, як ви будуєте свій шлях", – стверджує Андресса.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що проповідниця покинула церкву і пішла зніматися в порно.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ