Проповідниця-стриптизерка

Проповідниця покинула церкву і пішла зніматися в порно

mitchellnikole / Instagram

Жінка розповідає, що ніколи не почувалася більш щасливою, ніж зараз

Американська євангельська проповідниця вирішила покинути церкву, щоб почати зніматися в порно. Про це пише New York Post.

36-річна Ніколь Мітчелл розповіла журналістам, що виросла у сім’ї баптистів і отримала релігійне виховання. Її змалку переконували, що бажання і тіло грішні і погані. Однак ще у юності вона почала мріяти про кар'єру стриптизерки.

У 2016 році вона почала виступати перед парафіянами місцевої церкви із щотижневою проповіддю. "Опинитися на сцені перед тисячами людей  це багато років було моєю мрією", розповіла жінка.

Та її життя змінилося після того, як вона відвідала театральну виставу на тему ЛГБТ і усвідомила, що відчуває потяг не тільки до чоловіків, а й жінок.

Через деякий час після цього Ніколь припинила проповіді у церкві, а згодом розлучилася і переїхала до Лос-Анджелеса. 

Мітчелл завела акаунт на сайті OnlyFans, який користується популярністю у порнозірок та інших секс-працівників, і стала продавати еротичні фото і відео зі своєю участю.

"Я починала дуже боязко, постила знімки, на яких оголені тільки груди, але тепер дійшла до того, що знімаю відео за запитами під конкретні бажання людей",  каже вона.

Жінка заявляє, що зараз почувається абсолютно щасливою і вважає те, що вона робить, роботою своєї мрії.

"Моя сексуальність неймовірно цілюща і свята", каже Ніколь, "І коли я дарую це людям, це благословляє їх".

Виявляється, Ніколь не єдина, хто змінила церковну службу на щось зовсім протилежне. Кілька років тому у США 83-річний колишній священик став зіркою гей-порно.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – канал, де живуть тільки лайтові новини. Релаксуймо разом!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ